Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Diskuse > XForum

Fórum
Nejste přihlášen

< Předchozí téma   Další téma >
Téma: Sputnik 1 - 50 let
04.10.2007 - 21:30 - 
Už odstartoval ...  
04.10.2007 - 21:37 - 
... a je tam !  
04.10.2007 - 23:44 - 
A někdy touhle dobou (nebo o chvíli dřív) je potvrzené, že se skutečně dostal na oběžnu dráhu  
04.10.2007 - 23:46 - 
citace:
... a je tam !


... ještě pípá!
 
05.10.2007 - 04:32 - 
Pip...
http://space.huerz.ch/media/sputnik.wav
 
 


Stránka byla vygenerována za 0.067328 vteřiny.