Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Diskuse > XForum

Fórum
Nejste přihlášen

< Předchozí téma   Další téma ><<  26    27    28    29  >>
Téma: Humor kosmický, kosmologický i vzdáleně související
12.4.2026 - 19:55 - 
 
28.4.2026 - 23:21 - 
Jered Isaacman ohlásil kampaň za to, aby Pluto bolo zase planéta.
https://www.space.com/astronomy/pluto/nasa-chief-jared-isaacman-says-hes-fighting-for-pluto-i-am-very-much-in-the-camp-of-make-pluto-a-planet-again
Čo je, akiste závažný naliehavý celospoločenský problém.
A.. akási "korózia"?
To je.. dávno pradávno vyriešená vec..

 

____________________
slavomir.fridrich@azet.sk
 
03.6.2026 - 17:19 - 
A že mám "sloniu pamäť"..
Môžem sa s toho "vykecať".. "keby niečo.."
A zhodiť to, na.. niekoho iného..

citace 20.4.2023 - 18:09 - Slavomír Fridrich:
ehm..
Nebolo by predsa len rozumné, to o "pár percent" zmenšiť?

citace 20.4.2023 - 18:23 - Martin Kostera:
citace 20.4.2023 - 18:09 - Slavomír Fridrich:
ehm..
Nebolo by predsa len rozumné, to o "pár percent" zmenšiť?



Ne, naopak. Zvětšit. A udělat z toho SSTO.
A rampu udělat z moře. 🤓

 

____________________
slavomir.fridrich@azet.sk
 
<<  26    27    28    29  >>  


Stránka byla vygenerována za 0.088268 vteřiny.