|
Trička v pořádku došla a sedí:)
Připojujeme se k poděkování za zprostředkování.
Teď už jen, aby se pomáli začlo opět létat, abychom měli komu dělat reklamu |
|
Zásilka dorazila.
Vřele díky Mirkovi za organizaci a Davidovi Pavlíkovi, že se k akci propůjčil.
|
|
citace: Teď už jen, aby se pomáli začlo opět létat, abychom měli komu dělat reklamu
Mohu prozradit, co nám na letišti neoficiálně potvrdil David a co se taky "šušká" na NSF L2 o RTF - zatím se plánuje první start F9 až na začátku listopadu.
Ale počkejme si raději na ověřené/oficiální informace. |
|
Zásilka dorazila v pořádku a z trička i hrnku mám radost.
Díky moc za organizaci této akce! |
|
| Tričko dorazilo v pořádku a sedí, zbytek peněz jsem dneska odeslal. Moc děkuju organizátorům. Nezapomeňte vzít trika a kšiltovky v listopadu do Valmezu, uděláme skupinovou fotku fandů SpaceX. |
|
Ahoj, díky všem, kteří už zaplatili poštovné.
Zbývá poslední chybějící platba od Pavel007. Věřím, že mu balíček do Prahy dorazil v pořádku a nezapomene na mně. |
|
Neboj, nezapomněl jsem, platba už je někde v drátech,
díky za expresní doručení, vše ok. |
|
ja tiez chcem velmi pekne podakovat, tricka dosli vporiadku |
|
Mohu potvrdit, že mně přistály na účet všechny platby za poštovné. Díky.
Potvrzené doručení zásilek mám od šesti z vás, tak předpokládám, že i zbývajícím pěti vše dorazilo v pořádku.
Se závěrem ještě vyčkám do příštího týdne (nebo až všichni potvrdí doručení), ale už teď bych řekl, že byla tato akce úspěšná a splnila svůj účel- potěšit pár fanoušků, praštěných vesmírem. |
|
| Taktiez mi doslo vsetko v poriadku. Dakujem, aj dnes v jednom sedim v praci:) |
|
citace: Taktiez mi doslo vsetko v poriadku. Dakujem, aj dnes v jednom sedim v praci:)
Díky za zpětnou vazbu. Enjoy!
Pro klid v duši, mohli by mi potvrdit přijetí zásilky ještě pánové: chlmcan, radvan, Mirek Káňa a Miloš Hůla?
Díky |
|
| Balík dorazil v pořádku již druhý den dopoledne. Díky! |
|
Vsetko ok.dakujem za organizaciu |