Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Diskuse > XForum

Fórum
Nejste přihlášen

< Předchozí téma   Další téma ><<  1    2    3    4  >>
Téma: SpaceX suvenýry
26.8.2015 - 16:07 - 
Trička v pořádku došla a sedí:)
Připojujeme se k poděkování za zprostředkování.
Teď už jen, aby se pomáli začlo opět létat, abychom měli komu dělat reklamu
 
26.8.2015 - 16:27 - 
Zásilka dorazila.
Vřele díky Mirkovi za organizaci a Davidovi Pavlíkovi, že se k akci propůjčil.
 
26.8.2015 - 17:06 - 
citace:
Teď už jen, aby se pomáli začlo opět létat, abychom měli komu dělat reklamu

Mohu prozradit, co nám na letišti neoficiálně potvrdil David a co se taky "šušká" na NSF L2 o RTF - zatím se plánuje první start F9 až na začátku listopadu.
Ale počkejme si raději na ověřené/oficiální informace.
 
27.8.2015 - 17:57 - 
Zásilka dorazila v pořádku a z trička i hrnku mám radost.
Díky moc za organizaci této akce!
 
27.8.2015 - 18:08 - 
Tričko dorazilo v pořádku a sedí, zbytek peněz jsem dneska odeslal. Moc děkuju organizátorům. Nezapomeňte vzít trika a kšiltovky v listopadu do Valmezu, uděláme skupinovou fotku fandů SpaceX. 
28.8.2015 - 09:10 - 
Ahoj, díky všem, kteří už zaplatili poštovné.

Zbývá poslední chybějící platba od Pavel007. Věřím, že mu balíček do Prahy dorazil v pořádku a nezapomene na mně.
 
28.8.2015 - 11:37 - 
Neboj, nezapomněl jsem, platba už je někde v drátech,
díky za expresní doručení, vše ok.
 
29.8.2015 - 09:37 - 
ja tiez chcem velmi pekne podakovat, tricka dosli vporiadku  
29.8.2015 - 10:17 - 
Mohu potvrdit, že mně přistály na účet všechny platby za poštovné. Díky.
Potvrzené doručení zásilek mám od šesti z vás, tak předpokládám, že i zbývajícím pěti vše dorazilo v pořádku.
Se závěrem ještě vyčkám do příštího týdne (nebo až všichni potvrdí doručení), ale už teď bych řekl, že byla tato akce úspěšná a splnila svůj účel- potěšit pár fanoušků, praštěných vesmírem.
 
02.9.2015 - 07:25 - 
Taktiez mi doslo vsetko v poriadku. Dakujem, aj dnes v jednom sedim v praci:) 
02.9.2015 - 09:43 - 
citace:
Taktiez mi doslo vsetko v poriadku. Dakujem, aj dnes v jednom sedim v praci:)
Díky za zpětnou vazbu. Enjoy!

Pro klid v duši, mohli by mi potvrdit přijetí zásilky ještě pánové: chlmcan, radvan, Mirek Káňa a Miloš Hůla?
Díky
 
02.9.2015 - 20:24 - 
Balík dorazil v pořádku již druhý den dopoledne. Díky! 
03.9.2015 - 08:16 - 
Vsetko ok.dakujem za organizaciu  
<<  1    2    3    4  >>  


Stránka byla vygenerována za 0.056065 vteřiny.