|
| Je někdo, kdo by se ujal ikonek pro témata? |
|
| Ikonek pro témata do XFora nebo někde jinde? |
|
Pro témata článků. Vytvořil jsem je provizorně v GIMPu a ten provizorní stav trvá už moc dlouho...
http://portal.kosmo.cz/modules.php?op=modload&name=T%E9mata&file=index |
|
Tak jedna ikonka pro měsíc:
|
|
A jedna ikonka pro Zemi:
|
|
Ikonka pro Jupiter:
|
|
Ikonka pro Neptun:
|
|
Ikonka pro Saturn:
|
|
Ikonka pro Venuši:
|
|
Ikonka pro Uran:
|
|
Pěkný! Moc pěkný! Můžeš pokračovat... |
|
Však já budu pokračovat, neboj, jen co bude vic casu.
Zatím alespoň ikonka pro Space Shuttles:
|
|
Super ikonky !!!
Jen tak dál ... |
|
Ikonka pro Merkur:
|
|
Ikonka pro Pluto
|
|
Ikonka pro Mars:
|
|
Ikonky pro ISS:
|
|
Ikonka pro komerční družice:
|
|
Ikonka pro Mikrosatelity:
|
|
Výborně!
Přidáno... |
|
Ikonka pro vojenské družice:
|
|
Ikonka pro komety:
|
|
A ikonky pro Slunce:
|
|
Ikonka pro hluboký vesmír:
|
|
Supeeeeeer!
Přidáno. |
|
Ikonky pro HST:
|
|
Ikonka pro Shenzhou:
|
|
Ikonka pro vědecké družice:
|
|
Ikonka pro kosmické agentury:
|
|
Ikonky pro Českou kosmonautiku:
|