Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Diskuse > XForum

Fórum
Nejste přihlášen

< Předchozí téma   Další téma >
Téma: Brazílie vstoupila do "kosmického klubu"
24.10.2004 - 14:52 - 
"Brazílie poprvé úspěšně vyslala raketu do kosmu

Brazílie úspěšně odpálila svou první raketu do kosmu. Napravila tak svou pověst 14 měsíců po katastrofálním neúspěchu při startu rakety, při níž zahynulo 21 zaměstnanců brazilské kosmické agentury."

Více:
http://www.novinky.cz/04/25/46.html
 
25.10.2004 - 08:04 - 
Chtěl bych jen upřesnit, že šlo o start suborbitální rakety VSB-30. Takže Brazílie si pověst napraví, až úspěšně odstartuje raketa VSL.

Je to stejná chyba, jako srovnávat SS1 s raketoplánem ...

 
 


Stránka byla vygenerována za 0.037191 vteřiny.