| 24.10.2004 - 14:52 - Hawk | |
|
"Brazílie poprvé úspěšně vyslala raketu do kosmu
Brazílie úspěšně odpálila svou první raketu do kosmu. Napravila tak svou pověst 14 měsíců po katastrofálním neúspěchu při startu rakety, při níž zahynulo 21 zaměstnanců brazilské kosmické agentury."
Více:
http://www.novinky.cz/04/25/46.html
|
|
Chtěl bych jen upřesnit, že šlo o start suborbitální rakety VSB-30. Takže Brazílie si pověst napraví, až úspěšně odstartuje raketa VSL.
Je to stejná chyba, jako srovnávat SS1 s raketoplánem ...
|
|